Vecais labais bērnības ričuks

Pirms kāda laika, netālu no Carnikavas, vasarnīcā starp lūžņiem pamanīju vecu ~1985 gada riteni Aist. Kā teica īpašnieks, tas tika atrasts mētajamies pamests uz laukaļoti sliktā stāvoklī un no atrašanas brīža tas nebija uzlabojies. Ar tukšām riepām tika laists pa kartupeļu lauku un tika veiktas citas darbības, kas varētu neiet pie sirds vecu riteņu cienītājiem.

Lasīt tālāk

Jauns projekts

Viss vienmēr sākas ar ideju, šis noteikti nebūs izņēmums.

Jaunais privātais projekts geotokens.org paredzēts cilvēkiem kas nodarbojas ar slēpņošanu un ir saskārušies ar geocoins.

Kā zināms šie brīnumi ir maksas pasākums, bet geotokens.org ļaus izveidot neierobežotu skaitu savu geotokenu un sekot to gaitām apkārt pasaulei.

Šis ir brīvā laika projekts, bet saskatu potenciālu gan pieredzes gūšanas ziņā, gan arī kā sabiedrībai noderīga pienesuma radīšanā.

 

Ja slēpņošana ir sirdslieta, droši apmeklējiet mājas lapu, laikojiet un šērojiet FB un centīsimies panākt lai šī ideja kļūst par realitāti.

Riekstukalns

WP_20150226_12_58_12_ProPirmoreizi kāpu uz sniega dēļa un āķis lūpā! Žēl ka saņēmos iemēģināt šļūkšanu no kalna tikai sezonas beigās :(

Nekas, nākamgad ar pirmo sniegu būšu tur :)

Trakās šķēres!

trakas_skeresFantastiska teātra izrāde, kuras laikā ne vienu reizi vien nāksies smieties ar asarām acīs! Pats izrādes modelis bija kas jauns un nebijis, jo pirmo reizi redzēju, ka cilvēkus iesaista teātra izrādes notikumu risināšanā. Šausmīgi žēl, ka izrāde netika īpaši reklamēta, tādēļ zāle nebija pilna. Šī izrāde ir pelnījusi izpārdotas biļetes un skaļākus smieklus. Gaidīšu nākamo izrādi pēc gada un vilkšu līdzi visus visus :)

Ed Sheeran koncerts!

ed_sheeran_png_version Lielisks izpildītājs, lieliska muzika un lieliski klausītāji! Ko vēl var vēlēties pēc šāda koncerta, ja dodies mājās bez balss un aizkritušām ausīm? :)

Atskats uz 2014. gadu

Sanāca uzskriet virsū tvnet.lv publicētam rakstam, par notikumu attīstību Ukrainā 2014. gadā. Šķita interesanti, ka reizi nedēļā izlasot kādu ziņu par jaunākajiem notikumiem pazūd kopskats, tiek aizmirsts kā viss sākās un nav tik vienkārši savilkt kopā faktus par notikumiem, kas risinājas pirms pusgada ar šodienas, nu jau sekām.

Lasīt tālāk

Viens

viens_B1_Valmiera1-001Šogad bija tā laime tikt uz Jāņa skuteļa stāvizrāžu sezonas pirmizrādi Splendid Palace lielajā zālē.

Labs humors, lielisks noskaņojums un pozitīvas emocijas, tā varētu raksturot šo vakaru, bet viens brīdis īpaši palika atmiņā.

Tuvojoties izrādes beigām Jānis pieminēja šābrīža saspīlēto situāciju Ukrainā. Uzreiz pie sevis iedomājos, tikai nesaki kādus muļķīgus jokus par Ukrainu. Tā ir lieta pret kuru jāattiecas nopietni un jokošana to padarītu cilvēku acīs par vēl tālākiem, sevi neskarošiem notikumiem kā tas diemžēl jau ir tagad.

Visu cieņu Jānim, nebija joku par šo tēmu. Ukrainas pieminēšana bija tikai kā viņa personīgs atgādinājums cilvēkiem par šī konflikta eksistenci un ka no tā esamības neizbēgt, neizlikties ka tā nav pat atrododties humora piesātināta izrādē, kā arī tika nedaudz ironizēts par miera uzturēšanas armiju, jo kas tas var būt par mieru, ja to nodrošina ar ieročiem.

Noteikti iesaku šo izrādi visiem visiem, kas vēlas paskatīties uz pasauli mums apkārt citām acīm.

Paldies Jāni!

 

image of me destroying food

Pirmais ieraksts!

Kāda laime, kāds prieks! Pirmais ieraksts manā blogā!