Vecais labais bērnības ričuks

Pirms kāda laika, netālu no Carnikavas, vasarnīcā starp lūžņiem pamanīju vecu ~1985 gada riteni Aist. Kā teica īpašnieks, tas tika atrasts mētajamies pamests uz laukaļoti sliktā stāvoklī un no atrašanas brīža tas nebija uzlabojies. Ar tukšām riepām tika laists pa kartupeļu lauku un tika veiktas citas darbības, kas varētu neiet pie sirds vecu riteņu cienītājiem.

Tā nu bija sanācis, ka bērnībā, man bija tieši tāds braucamais, kas tika mantots no māsas kurai to bija uzdāvinājis vectēvs.
Nostaļģijas pārņemts sapratu, ka vēlos sev tieši tādu braucamo un vakara beigās, tas jau bija nonācis manā īpašumā :)

 

Tāds nu tas izskatījās nonāko manās rokās, rūsas vairāk kā paša riteņa un mazas cerības, ka kādreiz vēl brauks pa ielām.

Pec divu nedēļu darba, tas jau bija pārvēties:

IMG_0243

IMG_0244

 

 

Neskaitot kaķu kasti Miķelim, kuru pieskatīju kamēr saimniece klejoja pa Eiropu, bija parādījusies jauna krāsa, rati, rokturi, klaņi, ritošā daļa utt…

Arī sēdeklis tika nomainīts, bet diemžēl, tas tika darīts piespiedu kārtā, jo latgalītē oriģinālais sēdeklis mistiski pazuda :(

Plānā ir arī dubļubleķi, bet pagaidām, kamēr nav lietus un pēļķu, kas traucetu ripot uz darbu, tad īpaši ar tiem nesteidzos :)